PURE to bezszprosowy system ścianek pojedynczo przeszklonych z wykorzystaniem tafli szklanych o grubości 10 mm lub 12 mm oraz minimalistycznych profili systemowych o głębokości tylko 22 mm i wysokości 25 mm.  PURE to system przeznaczony do aranżacji bardzo lekkich, transparentnych zabudów szklanych, w których minimalna ilość aluminium oraz prawie niewidoczne uszczelki tworzą wrażenie stuprocentowej przezierności. Maksymalna wysokość ścianek konstruowanych w tym systemie wynosi 3000 mm.

PURE

 

 

PURE LOFT - system szprosowy (szprosy poziome i pionowe) o wąskich profilach grubości 22 mm, w którym maksymalna wysokość ścianek wynosi 3000 mm. Zwraca uwagę dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi. Dzięki łatwemu sposobowi montażu i dostępności w atrakcyjnej cenie daje Państwu doskonałe możliwości w zakresie optymalnego dostosowania powierzchni biurowych.

PURELOFT

 

 

SILENCE - Dla wszystkich oczekujących od ścian podwyższonej akustyki, jednocześnie pragnących zachować pełną transparentność ścian, zaprojektowany został bezszprosowy system SILENCE.  Rozwiązanie to charakteryzuje się wysoką izolacyjnością akustyczną osiąganą poprzez zastosowanie podwójnego szklenia, gdzie każda z szyb w zależności potrzeb klienta w zakresie izolacji przed hałasem. W zależności od wysokości ścian dysponujemy dwoma rodzajami profili - 78 mm głębokości konstrukcja aluminiowa dla ścian zaprojektowanych do wysokości 2800 mm mająca profil o wysokości 25 mm. 

SILENCE

 

 

SILENCE LOFT - szprosowy system (szprosy poziome i pionowe) z 78 mm grubości konstrukcją aluminiową, z maskownicami profili pionowych, która może mieć maksymalnie 3600 mm wysokości.  System ma izolacyjność akustyczną o wysokiej wartości (Rw wynoszące do 47 dB zgodnie z wynikami badań ITB Warszawa).  Modułowość, nieskomplikowany system montażu i niewysoka cena tego systemu powodują, że jest rozwiązaniem atrakcyjnym dla klientów planujących podzielić ściankami powierzchnie biurowe.

SILENCE_LOFT

 

 

ULTRA SILENCE to dwuszybowy system o najwyższych właściwościach izolacyjności akustycznej wśród dostępnych na rynku ścianek bezszprosowych.
Dzięki wykorzystaniu profili o głębokości 100 mm, szkła o podwyższonej izolacyjności akustycznej oraz dużą przestrzenią między taflami szkła (wynoszącą około 70 mm) system zapewnia wysoką izolacyjność akustyczną na poziomie Rw 47dB (udokumentowane badaniami w zakładzie ITB Warszawa). Maksymalna osiągalna wysokość ściany w tym systemie to 3200 mm.

ultrasilence

 

 

ULTRA SILENCE LOFT - szprosowy system dwuszybowy (szprosy poziome i pionowe) z profilami 100 mm grubości,  o bardzo wysokich parametrach akustycznych Rw 47dB (udokumentowane badaniami w zakładzie ITB Warszawa). Zabudowa w tym systemie może maksymalnie osiągać wysokość 3600 mm.  Doskonały do zabudowy wysokich kondygnacji.

ULTRASILENCELOFT