Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Zbiórka na rzecz ochotników obrony terytorialnej

07.03.2022
Chwilę temu byli jednymi z nas, pracowali w naszym otoczeniu, rozmawiali i spędzali czas, dziś walczą o wolność swojej ojczyzny i bezpieczeństwo najbliższych.
Wśród naszych współpracowników, kolegów i przyjaciół z otoczenia zawodowego takie historie to w ostatnim czasie codzienność. Wielu mężczyzn odłożyło swoje spokojne, codzienne życie na bok by wrócić do Ukrainy i walczyć o wolność swojej ojczyzny, zrobili tak między innymi nasi pracownicy, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.
 
 Zbiórka na rzecz ochotników obrony terytorialnej - creoconcept
 
Dlatego też pragniemy pomóc ludziom, którzy zmuszeni sytuacją znaleźli się na pierwszej linii frontu. Ochotnicy obrony terytorialnej są w ogromnej potrzebie. Brakuje im podstawowych rzeczy, dlatego też postanowiliśmy zorganizować zbiórkę właśnie na ich potrzeby.
 
 
Aktualnie najbardziej potrzebne są:
 
 
- buty i odzież wojskowa
- kamizelki kuloodporne
- opatrunki (bandaże, opaski uciskowe)
- śpiwory
- lornetki
- latarki
- apteczki
- bielizna termoaktywna
- karimaty
- kuchenka polowa
- baterie
- plecaki taktyczne
- leki
- noktowizory
 
 
 
Grupa naszych spółek postanowił przekazać łączną kwotę 25 tysięcy na zakup noktowizora oraz innych najpotrzebniejszych rzeczy dla ochotników obrony terytorialnej. 
 
 
Zbiórka już się rozpoczęła, wszystkie rzeczy możecie dostarczać osobiście bądź w formie wysyłki do naszej siedziby przy ulicy Karola Olszewskiego 19C w Kielcach (wejście od strony hali). Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00, soboty w godzinach 8:00-12:00.
Liczy się każdy gest❗️
 
Zachęcamy również do wsparcia oficjalnej zbiórki Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Zebrane przez organizację środki zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną, ewakuację ludności oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci.