Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Workspace Desing Show 2024

29.02.2024

Workspace Design Show London to wydarzenie, w którym biorą udział czołowi architekci, projektanci, najemcy, deweloperzy, konsultanci, firmy coworkingowe czy firmy fit-outowe. Nie mogło tam zabraknąć zespołu CreoConcept, który zaprezentował nasze rozwiązania aluminiowo-szklane.

Szczególnie dumni jesteśmy ze stoiska naszej firmy, które zaprojektowane zostało przez renomowaną pracownię The Design Group. 

 

Goście odwiedzający nas podczas Workspace Design Show mogli zobaczyć akustyczne ściany szklane w systemach PURE, SILENCE, PURE LOFT (szprosowe rozwiązanie dopasowane do industrialnych i nowoczesnych wnętrz) oraz drzwi FLUSH DOOR. Co więcej, nasze stoisko wyróżniało się na tle innych elegancką zabudową zwieńczoną kopułą, sufitami wykonanymi z materiału eco PET oraz designerskimi meblami i oświetleniem. 

 

Przez nasze stoisko przeszło kilkaset osób, odwiedzający byli pod dużym wrażeniem naszej bogatej oferty i jakości rozwiązań aluminiowo-szklanych, którymi dysponujemy. Dla naszej delegacji były to intensywne 2 dni, jednak radość z nawiązania nowych kontaktów wynagrodził trud włożony w przygotowanie się do Workspace Design Show London.

Cieszymy się, że jako CreoConcept jesteśmy rozpoznawalni już w Niemczech, Norwegii, Szwecji, Holandii, Czechach, Słowacji, Belgii czy Szwajcarii, a od teraz również w Anglii.

Zobacz, co znajduje się w naszej OFERCIE.