Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Wyjątkowe spotkanie w warszawskim Showroomie firmy Samsung

12.03.2024

"Zrozumieć technologię w połączeniu z komfortem w biurze" spotkanie pod takim tytułem odbyło się 7 marca w Showroomie Samsung w Warszawie. Organizatorami wydarzenia byli: CreoConcept, Samsung, Logitech, Greenlite i Exclusive Networks.

Zaawansowana technologia w biurze, taka, która wpływa na odpowiednią akustykę miejsca pracy, ułatwia dostęp do naturalnego światła lub sprzyja powstaniu elastycznych przestrzeni, jest kluczowa w kontekście dobrostanu pracowników. Ponadto, narzędzia cyfrowe ułatwiające komunikację oraz zarządzanie zadaniami pomagają w zwiększeniu wydajności i redukcji stresu w miejscu pracy.

W CreoConcept wierzymy, że odpowiednio zaaranżowane biuro jest kluczem do dobrego samopoczucia pracowników i kreatywnej pracy. Dzięki naszym produktom współtworzymy przestrzeń, która inspiruje i pobudza do działania oraz staje się miejscem, gdzie przebywa i pracuje się przyjemnie. Współpraca z najlepszymi architektami pozwala nam widzieć i doświadczać więcej, co przekłada się na niepowtarzalne realizacje, dlatego cieszymy się, że prelekcję Agnieszki Ciunajtis, Regionalnego Kierownika Sprzedaży w CreoConcept, wysłuchało kilkudziesięciu gości. Wśród nich byli architekci, projektanci, przedstawiciele firm fit-outowych oraz inwestorzy powierzchni biurowych.

O czym można było posłuchać podczas wydarzenia Zrozumieć technologię w połączeniu z komfortem w biurze? Oto tematy wystąpień prelegentów wydarzenia:

Jak korzystać z potencjału ukrytego w technologii

PIOTR SULKOWSKI, Samsung

#ThinkCreo - idea nowoczesnego i komfortowego miejsca pracy

AGNIESZKA CIUNAJTIS, CreoConcept

Ukryty influencer – jak zrozumienie dźwięku może wpłynąć na efektywność organizacji

BARTEK GŁUC, Polsound

Nowoczesne biuro jest kluczem do sukcesu w hybrydowej rzeczywistości

BARTOSZ GRUZA, Logitech

Boli głowa integratora – jak to połączyć i jak złączyć

WOJCIECH HURNIK, Greenlite Media

Adaptacja akustyczna pomieszczeń, a realizacja dźwięku

KAMIL KAROLAK, Warner Music Poland

Detale w biurowej przestrzeni – główni bohaterowie naszej codzienności

KAROLINA DUCHNOWSKA, Samsung