Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Drzwi

Firma CREOCONCEPT oferuje różnorodne rodzaje drzwi co umożliwia klientom dobranie modelu idealnie dopasowanego do ich potrzeb zarówno pod względem wyglądu, typu materiału z jakiego są wykonane jak i parametrów izolacyjności akustycznej.


Drzwi, które obecnie znajdują się w naszej ofercie to:

 

Drzwi Szklane Standard w ramie aluminiowej

DRZWI STANDARD W RAMIE ALUMINIOWEJ
Drzwi STANDARD w ramie aluminiowej pojedynczo lub podwójnie przeszklone.
Możliwość zastosowania samozamykacza oraz osprzętu pod kontrolę dostępu.
Ościeżnica aluminiowa o grubości 53 mm, 78 mm, 100 mm.
Szerokość ościeżnicy: 35 mm, 38 mm, 40 mm.
 
Rodzaj drzwi Oszklenie  Grubość  Izolacyjność akustyczna
Standard  44.2 8,76 mm 34 dB
Standard  33.2/18mm/33.2 31,60 mm 36 dB
Standard  44.2 Si/16 mm/VSG 33.2 31,50 mm  38 dB
Standard  55.1 10,38 mm 35 dB
Standard  66.2 Si 12,76 mm 37 dB
We wszystkich drzwiach wyniki podane w tabeli osiągnięto przy zastosowaniu uszczelek samoopadających.
 
 

 

 

Drzwi Całoszklane

DRZWI CAŁOSZKLANE
Drzwi całoszklane, bezramowe wykonane ze szkła hartowanego o grubości 8mm lub 10 mm.
Możliwość zastosowania samozamykacza szynowego oraz osprzętu pod kontrolę dostępu.
Ościeżnica aluminiowa o grubości 53 mm, 78mm, 100 mm.
Szerokość ościeżnicy 35 mm, 38 mm, 40 mm.

Rodzaj drzwi Oszklenie Grubość Izolacyjność akustyczna
Całoszklane 10 mm ESG 10 mm 30 dB, 34 dB
Całoszklane 8 mm ESG  8 mm 20 dB
We wszystkich drzwiach wyniki podane w tabeli osiągnięto przy zastosowaniu uszczelek samoopadających.
 
 
 
 
 
 
 

Drzwi Szklane Flush Door

DRZWI FLUSH DOOR
Skrzydło drzwiowe podwójnie szklone szkłem laminowanym, bezpiecznym naklejane na konstrukcje z profili o szerokości 40 mm.
Możliwość zastosowania samozamykacza lub osprzętu pod kontrolę dostępu.
Ościeżnica aluminiowa o grubości 53 mm, 78 mm, 100 mm.
Szerokość ościeżnicy: 35 mm, 38 mm, 40 mm

Rodzaj drzwi Oszklenie Grubość Izolacyjność akustyczna
Flush door 6 mm ESG/pianka 40mm/6mm ESG 6mm/pianka/6mm 41 dB
Flush door 6 mm ESG + 6mm ESG 6mm + 6 mm 36 dB

We wszystkich drzwiach wyniki podane w tabeli osiągnięto przy zastosowaniu uszczelek samoopadających.

 

 

 

DRZWI PEŁNEDrzwi Pełne
Skrzydło drzwiowe pełne laminowane, fornirowane lub malowane.
Grubość skrzydła drzwiowego 40 mm.
Ościeżnica aluminiowa o grubości 53mm, 78 mm lub 100 mm.
Możliwość stosowania samozamykaczy oraz osprzętu pod kontrolę dostępu.

Rodzaj drzwi  Oszklenie Grubość  Izolacyjność akustyczna
Pełne  40 mm 40 mm 32 dB, 37 dB

We wszystkich drzwiach wyniki podane w tabeli osiągnięto przy zastosowaniu uszczelek samoopadających.

 

Szklane drzwi w aranżacji wnętrz biurowych

Przy projektowaniu wnętrz użytkowych takich jak biura ważne jest połączenie funkcjonalności oraz estetyki, czyli stworzenie przestrzeni przyjaznej dla przebywających w tym miejscu ludzi. W tę koncepcję idealnie wpasowują się drzwi szklane CreoConcept, które odznaczają się znakomitymi parametrami użytkowymi i wysoką estetyką. Pomieszczenia biurowe zajmują z reguły ograniczoną powierzchnię, na której trzeba wyznaczyć niezbędne strefy: gabinety dla kadry zarządzającej, pokoje pracy, salę konferencyjną czy miejsce do odpoczynku. Jeśli w takim przypadku stosuje się drzwi tradycyjne, wnętrze bardzo często staje się ciasne oraz ciemne.

Drzwi przeszklone, które wyróżnia duża transparentność, zapewniają zupełnie inny efekt. Pozwalają uzyskać swobodny przepływ światła, dlatego cała powierzchnia biura jest jasna, pracownicy zyskują dobre warunki do realizacji swoich zadań i cieszą się lepszym samopoczuciem, ponieważ nie przytłacza ich atmosfera ciasnych pomieszczeń oraz brak dostępu do zdrowego światła dziennego. Równocześnie drzwi szklane wewnętrzne oferowane przez naszą firmę gwarantują bardzo dobrą izolację akustyczną. Z tego względu takie drzwi przeszklone znakomicie odnajdują się przy aranżacji pomieszczeń przeznaczonych do pracy w skupieniu. Atutem naszych produktów jest także atrakcyjny design. Wygląd biura ma ogromne znacznie – to miejsce, w którym podejmuje się kontrahentów oraz prowadzi rozmowy kluczowe dla biznesu. Drzwi szklane CreoConcept idealnie wpasowują się w nowoczesny wystrój wnętrza oraz sprawiają, że jest ono optycznie większe, a także bardzo eleganckie.

Szklane drzwi dopasowane do indywidualnych potrzeb

Dobrze wiemy, jak ważne jest, by dobrać odpowiednie drzwi szklane wewnętrzne do danego pomieszczenia, dlatego przygotowaliśmy ciekawą i zróżnicowaną ofertę. Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo między innymi standardowe drzwi przeszklone w ramie aluminiowej, które można zastosować w każdym pomieszczeniu biurowym. Alternatywę dla drzwi w ramie stanowią drzwi szklane wewnętrzne w całości wykonane ze szkła hartowanego 8 mm lub 10 mm, czyli tzw. drzwi całoszklane. W ofercie posiadamy także drzwi szklane FLUSH DOOR, jest to skrzydło drzwiowe podwójnie szklone z innowacyjnym sposobem aplikacji szkła na ramę aluminiową. Dla Klientów, którzy wybrane przez siebie drzwi  wewnętrzne chcą uzupełnić bardziej tradycyjnymi elementami, przygotowaliśmy drzwi pełne w postaci laminowanej HPL, fornirowanej lub malowanej. Bez względu na to, czy wybierają Państwo z naszej oferty szklane drzwi, czy skrzydło pełne, za każdym razem uda się zyskać produkty najwyższej jakości. Drzwi przeszklone wytwarzamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcyjne oraz wysokogatunkowe materiały. Chcemy dostarczać szklane drzwi, które umożliwiają aranżowanie wnętrz, w których przyjemnie można pracować i odpoczywać. Z tego względu służymy naszym Klientom kompleksowym wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem. Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie drzwi szklane wybrać do urządzanego biura, z przyjemnością pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i do realizacji zamówień.