Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

15 lat minęło – wyjątkowy rok dla CreoConcept!

28.12.2023

Rok 2023 był czasem podsumowań, ale też intensywnej pracy i tworzenia planów na przyszłość. Ostatnie dwanaście miesięcy przyniosło również poczucie dumy – CreoConcept jest na rynku już od 15 lat! Rośniemy, zmieniamy się, wdrażamy nowe rozwiązania i realizujemy coraz więcej projektów w skali roku. Dzięki silnej pozycji w branży możemy angażować się w znaczące wydarzenia międzynarodowe, wspierać sportowców i brać udział w akcjach charytatywnych, a o naszych działaniach piszą najważniejsze magazyny branżowe.

Nasze wyjątkowe realizacje

Tylko w ostatnim roku zrealizowaliśmy aż 600 projektów, a do każdego podchodziliśmy indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązania i materiały. Cieszymy się, że przestrzenie, w których zamontowane są nasze ściany szklane i drzwi, zdobywały w tym roku wyróżnienia i nagrody architektoniczne. Najlepszym przykładem jest nowy budynek firmy DSG Diagnostics, który otrzymał tytuł Srebrnego Finalisty Polish Project Excellence Award 2023.

DGS Diagnostic 1 DGS Diagnostics DGS Diagnostic 3

Współpraca medialna

Informacje prasowe oraz artykuły dotyczące naszej działalności i nowości produktowych, publikowane były przez najważniejsze magazyny z branży. Każdego miesiąca czekaliśmy z niecierpliwością na papierowe i elektroniczne wydania Architektura & Biznes, Builder, Nowy Styl, Obiekty, czy Property Design, w których pojawiały się treści o CreoConcept.

Targi, konferencje, wyjazdy i spotkania

Zespołu CreoConcept nie mogło zabraknąć na najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą. Byliśmy partnerami sesji Biura i biurowce podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, pojechaliśmy do Mediolanu, żeby wziąć udział Salone Del Mobile w ramach Milan Design Week i zawitaliśmy do Porto na wydarzenie Coworking Europe Conference dedykowane elastycznym przestrzeniom biurowym.

W tym roku pojawialiśmy się też na spotkaniach i wyjazdach dla architektów. W Poznaniu, podczas Śniadania Z Architektami wręczyliśmy wyjątkową nagrodę-niespodziankę, a miesiąc później na Mazurach, jako Partner 8. Regat o Puchar Architektów, kibicowaliśmy najlepszym.

CSR w praktyce!

W CreoConcept nie tylko tworzymy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania, ale z przyjemnością angażujemy się w działania społeczne. Sponsorujemy klub Industria Kielce i Kadrę Polski Karate Shinkyokushin, wspieramy aktywności sportowe naszych pracowników, na przykład trójboistę Mateusza Ząbka i bierzemy udział we wspólnych zawodach - na zaproszenie firmy MWWM Ausbau pojechaliśmy do Drezna, żeby wykazać się w REWE Team Challenge Dresden: 14 edycji biegu biznesowego.

Jesteśmy dumni również z tego, że mamy możliwość pomagania innym. Wspólnymi siłami wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy system ULTRA SILENCE w siedzibie Fundacji NON LICET we Wrocławiu, a w grudniu, dzięki akcji Szlachetna Paczka, wręczyliśmy prezenty potrzebującym rodzinom.

15 lat CreoConcept

Na nasze 15-lecie otrzymaliśmy wyjątkowy prezent. Kielecki Park Technologiczny, który również świętował w tym roku swoje piętnastolecie, wręczył CreoConcept nagrodę w kategorii Największy Inwestor. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, motywujące do dalszej pracy i działania na rzecz społeczności lokalnej.

Z optymizmem patrzymy w przyszłość, bo w CreoConcept pracujemy zespołowo i na każdym kroku dbamy o dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Dziękujemy, że jesteście z nami, dziękujemy za 15 lat wspólnego sukcesu.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!