Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Rozwiązania CreoConcept w warszawskim biurze Panattoni

22.02.2024

Zespół CreoConcept stanął przed wyzwaniem zaprojektowania i zamontowania rozwiązań aluminiowo-szklanych w siedzibie Panattoni w Warsaw Spire, składającej się z trzech pięter o trzech odmiennych koncepcjach designerskich. Ich zadaniem było nie tylko dopasowanie się do zróżnicowanego charakteru przestrzeni, ale także stworzenie rozwiązań przyjaznych i bezpiecznych dla pracowników.

W biurze Panattoni zamontowano szklane ściany działowe oraz estetyczne drzwi wewnętrzne z oferty CreoConcept, które idealnie wkomponowały się w heterogeniczny styl projektu wnętrz. Dzięki nim biuro stało się nowoczesne i w pełni funkcjonalne.

Do projektu wykorzystane zostały ściany szklane w systemie SILENCE o wysokich parametrach akustycznych, ściany ognioodporne (FIRE STOP) oraz drzwi dymoszczelne. Co więcej, zespół CreoConcept wykonał i zamontował gięte ściany szklane, które dodają wnętrzom niepowtarzalnego uroku.

W efekcie powstało eleganckie i designerskie biuro, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Ściany szklane i drzwi wewnętrzne od CreoConcept doskonale pasują do zróżnicowanego charakteru wnętrz i zapewniają pracownikom komfortowe miejsce codziennego wykonywania obowiązków zawodowych.

Dokumentacja zdjęciowa nie może być rozpowszechniana ani wykorzystywana do jakichkolwiek celów przez osoby trzecie.