Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

ESG

Prowadząc firmę CreoConcept od kilkunastu lat, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasza działalność prowadzi do wszechstronnego rozwoju, a jednocześnie - wpływa na środowisko naturalne, na naszych pracowników i na społeczność oraz obszary, w ramach których pracujemy. Oferowane przez nas produkty wywierają wpływ nie tylko na naszych bezpośrednich klientów, ale także na ich partnerów.  Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdego dnia dokładamy starań, by być firmą przyjazną dla środowiska naturalnego, która działając w oparciu o zasady etyczne, chroni naszą planetę.

 

#ThinkCreo to idea zrównoważonego rozwoju

 • Nasze cele są spójne z 17 celami zrównoważonego rozwoju proponowanymi przez ONZ, które zawarto w Agendzie 2030.
 • Podejmujemy działania zmierzające w kierunku neutralizacji naszego wpływu na środowisko, m.in. poprzez stałe inwestycje we flotę samochodową.
 • Dbamy zarówno o bezpieczeństwo, jak i o rozwój naszych pracowników, a także o ich dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę pracy.
 • Wspieramy edukację dzieci i młodzieży, między innymi poprzez popularyzowanie sportu, w tym szczególnie sportów zespołowych (piłka ręczna) i karate, rozumianego jako sztuka psychofizycznego samodoskonalenia.

 myslimy_o_srodowisku (1)

W CreoConcept pracujemy zgodnie z certyfikowanym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością i Środowiskiem. Staramy się odpowiadać na wyzwania circular economy i oferować produkty z możliwie najdłuższym cyklem życia.

 • Komponenty, z których powstają nasze produkty, nawet w 97% nadają się do ponownego użycia.
 • Panele akustyczne BAFEO: jednej z naszych submarek, wykonujemy z filcu pochodzącego w całości z recyklingu. 1 metr kw. tego surowca to aż 22 zmielone plastikowe butelki PET!
 • Organizujemy transport w sposób neutralizujący ślad węglowy (efektywne planowanie transportu w sposób pozwalający zmniejszyć konieczność wielokrotnego przemieszczania się tą samą trasą, łączenie transportów).
 • Surowiec kupujemy od dostawców będących w naszym najbliższym zasięgu, a działalność produkcyjną koncentrujemy w ramach jednej lokalizacji, dzięki czemu nie ma potrzeby organizowania dodatkowego transportu.
 • Wspieramy zielony transport: u nas zaparkujesz rower przed biurem bez przypinania go do ogrodzenia.
 • Segregujemy odpady, a dzięki panelom fotowoltaicznym część energii czerpiemy ze słońca.

 myslimy_o_pracownikach

W CreoConcept zdajemy sobie sprawę z faktu, że kluczem do dalszego rozwoju firmy są bezpieczeństwo, zdrowie oraz budowanie zgranych zespołów, dlatego staramy się stwarzać pracownikom jak najlepsze warunki do pracy, jak i do wzajemnej integracji.

 • Każdy nasz pracownik uczestniczy w programie adaptacyjnym lub onboardingu.
 • Dbamy o budowanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami: organizujemy eventy integrujące zespoły.
 • Wspieramy rozwój pracowników: organizujemy szkolenia doskonalące kompetencje miękkie i twarde.
 • Prawie 100% naszej załogi pracuje lokalnie zgodnie z dewizą „myślimy szerzej, działamy lokalnie”.
 • Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim formom mobbingu i dyskryminacji.
 • Przestrzeń naszego biura jest przyjazna dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności.

 myslimy_lokalnie

Edukacja oraz popularyzacja sportu: to główne obszary wsparcia udzielanego lokalnej społeczności, w której funkcjonujemy.

 • Działamy na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego, co podkreślamy poprzez partycypowanie w jego inicjatywach, które nie pozostaje bez echa. W 2023 roku KPT świętując 15-lecie swojej działalności, przyznał nam wyróżnienie w kategorii Największy Inwestor, za znaczące inwestycje w ramach KPT i podnoszenie innowacyjności.
 • Wspieramy kieleckich szczypiornistów (Industria Kielce) oraz klub karate Kyokushin.

 

Wspieramy różnorodność

Pracownicy zatrudnieni w ramach naszej organizacji: a także partnerzy społeczni i biznesowi, wyrażają gotowość do przeciwdziałania wszelkiej dyskryminacji w miejscu pracy tworzonym przez CreoConcept, by promować i tworzyć różnorodną przestrzeń. W naszej firmie wspieramy równość i spójność społeczną, a różnorodność i poszanowanie praw człowieka są integralnymi elementami kultury naszej organizacji.

 

Chronimy dane

Poszanowanie praw człowieka nie istnieje bez ochrony praw danej jednostki, w tym – także osobowych. W CreoConcept dużą rolę przywiązujemy do ochrony danych pracowniczych, danych naszych kontrahentów oraz współpracujących z nami organizacji zewnętrznych. Z tego powodu szkolimy naszych pracowników i uwrażliwiamy ich na ochronę danych osobowych, które przetwarzają i na których pracują.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z politykami i innymi dokumentami, w oparciu o które działamy!