Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Aktualności

 • 15 lat minęło – wyjątkowy rok dla CreoConcept!
  28.12.2023

  15 lat minęło – wyjątkowy rok dla CreoConcept!

  Rok 2023 był czasem podsumowań, ale też intensywnej pracy i tworzenia planów na przyszłość. Ostatnie dwanaście miesięcy przyniosło również poczucie dumy – CreoConcept jest na rynku już od 15 lat!

 • Konferencja Coworking Europe 2023
  30.11.2023

  Konferencja Coworking Europe 2023

  W dniach 28-29 byliśmy w Porto na konferencji Coworking Europe 2023, która skupia operatorów przestrzeni serwisowanych z Europy i świata.

 • Rozwiązania CreoConcept w nowej siedzibie DGS Diagnostics
  27.11.2023

  Rozwiązania CreoConcept w nowej siedzibie DGS Diagnostics

  Firmy budując swoje siedziby, coraz częściej decydują się na połączenie hali produkcyjnej z przestrzenią biurową. Tak też jest w przypadku firmy DGS Diagnostics, która dla swoich pracowników stworzyła wyjątkowy obiekt z nowoczesnymi przestrzeniami w Rosówku pod Szczecinem.

 • Największy Inwestor - CreoConcept z wyróżnieniem!
  21.11.2023

  Największy Inwestor - CreoConcept z wyróżnieniem!

  16 listopada swoje 15 urodziny świętował Kielecki Park Technologiczny. Z tej okazji rozdano wyróżnienia dla lokatorów KPT w różnych kategoriach.

 • CreoConcept Oficjalnym Sponsorem Kadry Polski Karate Shinkyokushinkai
  11.10.2023

  CreoConcept Oficjalnym Sponsorem Kadry Polski Karate Shinkyokushinkai

  W tym roku, jako firma CreoConcept zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem kadry polskiej Karate Shinkyokushin. Jesteśmy pewni, że ciężka praca, wiele treningów i godziny spędzone na treningach przyniosą zamierzone rezultaty!

 • WallE – prywatność w zasięgu ręki
  06.06.2023

  WallE – prywatność w zasięgu ręki

  Kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla nowoczesnych biur, pozwalające optymalnie podzielić przestrzeń i w pełni kontrolować prywatność jej użytkowników – poznajcie bliżej ściany WallE, jeden z produktów oferowanych przez CreoConcept.

 • Śniadanie z Architektami
  05.06.2023

  Śniadanie z Architektami

  Mobilne rozwiązania meblowe - tak brzmiał temat główny spotkania dla architektów w Poznaniu. CreoConcept było jednym z partnerów wydarzenia oraz fundatorem nagrody "niespodzianki".

 • Konkurs CreoConcept! Wygraj bilet na finał Final4 w Kolonii!
  02.06.2023

  Konkurs CreoConcept! Wygraj bilet na finał Final4 w Kolonii!

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Na Kolonie z CreoConcept"! ;) Zaproponuj treść wypowiedzi do mema ze słowem "CreoConcept" w treści i wygraj wejściówkę na finał Ligi Mistrzów w Kolonii!!Szczegóły oraz regulamin konkursu - w treści poniższej sekcji! 

 • CreoConcept gra z najlepszymi!
  22.05.2023

  CreoConcept gra z najlepszymi!

  CreoConcept gra z mistrzami! Od zeszłego roku firma wspiera szczypiornistów z Barlinek Industria Kielce, którzy 19 maja ograli Telekom Veszprem, po raz szósty kwalifikując się do Final Four w Kolonii. Dwa dni później drużyna zdobyła mistrzostwo Polski, pokonując Orlen Wisłę Płock 27:24. W ramach współpracy z klubem, CreoConcept zaprosiła Alexa Dujshebaeva - kapitana drużyny i Andeasa Wolffa – bramkarza, do udziału w filmie reklamowym prezentującym ściany WallE. Marka i klub zapraszają do obejrzenia klipu! Think Creo!

 • CreoConcept na Milan Design Week 2023 - relacja
  11.05.2023

  CreoConcept na Milan Design Week 2023 - relacja

  Salone Del Mobile – najsłynniejsze targi wnętrzarskie świata odbywające się co roku wiosną w Mediolanie w ramach Milan Design Week, już za nami. CreoConcept brało udział w tym wydarzeniu, czerpiąc inspirację z oferty prezentowanej przez wystawców.